Fethiye, MUĞLA

Sıkça Sorulan Sorular2022-03-10T10:39:56+03:00

BİZE EN ÇOK SOULAN SORULARI YANITLIYORUZ

daha Fazla Yardım İçin Buradayız

Bu sayfadaki soruların dışında sormak istediğiniz şeyler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Zaman kaybetmemek için
  • En hızlı şekilde çözüm için
  • %100 açık, %100 net

Alan Adı / Domain

www.youtube.com adresinde olduğu gibi “youtube” bu adresin alan adıdır. İnternette sizi arayanlar, tercih ettiğiniz alan adı yani domain ile sizi bulurlar. Bir domain sahibi olmak için satın almanız gerekir. Siz de kendi alan adınızı aldıktan sonra sitenizin kurulumuna başlayabilirsiniz. Ancak öncelikle domain’i, hosting alanı ile birbirine bağlamanız, ardından içeriklerinizi bir arayüz aracılığıyla sitenize yüklemeniz gerekir.

Hosting

Web sitenizi internette yayınlamak için size gereken en önemli unsur hosting’dir. Web sitenizin ziyaretçiler tarafından ulaşılabilir olması ve içeriklerinizi görmeleri için gereken hosting, paketler şeklinde satışa sunulur. Sitenizde yer alacak içeriklerin büyüklüğüne göre hosting’inizin de o oranda büyük olması gerekir. Örneğin, 2 çanta evrak nasıl 1 çantaya sığdırılamazsa, hosting’inize de büyüklüğünden daha fazla içeriği yükleyemezsiniz.

Domain ve hosting için yıllık periyotlarda ödeme yapılmalıdır. Ödeme döneminiz geldiğinde ödeme yapmadığınız durumlarda sitenize ait tüm veriler ulaşılamaz ve dolayısıyla kullanılamaz hale gelir.

Ticari amaçlı tüzel kişilikler ve kuruluşlar için, şu  üç maddede sözü geçen belgelerden herhangi bir tanesi iletilmelidir.
Vergi levhası kabul edilmemektedir.

Ticaret odasından alınmış olan “Faaliyet Belgesi” ya da “Ticari Sicil Belgesi”, “Oda Sicil Kayıt Sureti”,

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan alınmış olan “Sicil Tasdiknamesi”.
(Son 1 yıla ait olmalıdır.)

Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nde yayınlanmış olan ticaret ünvanı ilanı.
(Son 5 yıla ait olmalıdır.)

Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan alınmış “Marka Tescil Belgesi” ya da Marka Başvuru Belgesi”, “Marka Sahibine ait Kimlik”

Bütün kayıtlar site sahibi kişiler yani sizlerin adına yapılır. Ego Kreatif bu konuda süreci hızlandırmak adına destek sunar.
Codec, gerçekte iki kelimenin iç içe geçmesidir: kodlayıcı (coder) ve kod çözücü (decoder) (co / dec). En basit ifadeyle, video dosyaları çok büyük olduğu için onları küçültmenin bir yolunu bulmanız gerekir. Codec, verileri saklama veya gönderme için sıkıştırarak kodlar, ardından oynatma veya düzenleme için açar.

Sony A7 SIII + lensler,
Fujifilm XT4 + lensler,
DJI Inspıre 2,
DJI Mavic Pro 2,
DJI Mavic Air,
Godox Işık Setleri,
ve diğer ekstra donanımlar.

Ego Kreatif olarak, 2004 yılından bu yana gelen tecrübelerimiz ile hızlı ve gerektiği şekilde rehberlik ederek hizmetlerimizi sunuyoruz.

ayrıca uzun uzun cevapladığımız bazı sorular

Detaylı Cevaplanmış Diğer Sorular

Kurumsal Blog

Güncel Makaleler & Gelişmeler

Daha Fazlasını Görün
Whatsapp
Telefon
Go to Top