Fethiye, MUĞLA

Genel Bir Bakış İle

Facebook Business Manager Hakkında

Business Manager, reklamverenlerin Facebook pazarlama faaliyetlerini işletme içinde ve harici ortaklarla entegre etmelerine yardımcı olur. Bu ücretsiz platformu şunlar için kullanabilirsiniz:

Reklamlarınızı yayınlama ve takip etme

Sayfa ve reklam hesabı gibi varlıklarınızı yönetme

İşletmenizi yönetmenize yardımcı olması için bir ajans veya pazarlama ortağı ekleme

İş hayatınız ile kişisel hayatınızı birbirinden ayrı tutma

Business Manager’ınız, kişisel Facebook profilinizden ayrı, işletmenizi yöneteceğiniz merkezi bir alandır. İşletmenizin içeriklerini kişisel içeriklerinizle karıştırmayla ilgili endişe etmeniz gerekmez.

Herkes Business Manager’ı kullanabilir

Çeşitli büyüklüklerdeki işletmeler, işletme varlıklarını ve bilgilerini tek bir yerden organize etmek için Business Manager’ı kullanıyor. Facebook varlıklarınızı kontrol etmek ve doğru kişilerin doğru erişime sahip olduğundan emin olmak için Business Manager’ı kullanabilirsiniz.

Business Manager’a aktarmadan önce Sayfalarınıza erişimi olan kişiler, bu erişime sahip olmaya devam eder. Hiçbir reklamınız kesintiye uğramaz.

Şu durumlarda bir Business Manager oluşturun:

İşletmenizin bir pazarlama ekibi varsa: Facebook veya Instagram işletme varlığınızı pazarlamak veya yönetmek için birden fazla çalışanınız varsa.

Yönettiğiniz varlıklar varsa: Facebook Sayfaları, reklam hesapları veya uygulamalar gibi çok sayıda Facebook veya Instagram varlığını yönetiyorsanız.

Bir tedarikçi kullanıyorsanız: Sayfalarınızı veya reklamlarınızı oluşturma, yayınlama ya da yönetme konusunda yardım almak için bir tedarikçiyle çalışıyor ancak tüm varlıklarınızın işletmenize ait olmaya devam etmesini istiyorsanız.

Erişim ve izinler üzerinde kontrol sahibi olmak istiyorsanız: İşletme faaliyetlerinize yardımcı olan kişilere sahiplik vermeden, varlıklarınız üzerinde tüm yetkilere sahip olmak istiyorsanız.

İşletmenizi büyütmek istiyorsanız: Diğer Sayfalara, reklam hesaplarına ve uygulamalara erişim istemek veya sahip olduğunuz erişimi diğer ajanslarla paylaşmak istiyorsanız.

İşletmenizi güvende tutmak istiyorsanız: Business Manager, varlıklarınız üzerinde kontrol sahibi olmaya devam etmenize yardımcı olmak için yeni koruma araçlarını Güvenlik Merkezi üzerinden aşamalı olarak kullanıma sunmaktadır.

Okumaya Devam Edin

Benzer Yazılar

Whatsapp
Telefon
Go to Top